Versenynaptár

Főoldal
Rólunk

Tanfolyamok

Tánctörténet
Versenynaptár

Galéria

Videók

News
Elérhetőség


Letöltés














































2009. január 3.

Budapest Open

Dancesport Championship

Standard Nemzetközi nem pontszerző meghívásos verseny

Latin-amerikai Nemzetközi nem pontszerző meghívásos verseny

  

Rendező

  

Champion TSE

Inotai Csaba

  

Helyszín

  

InterContinental Hotel

1052 Budapest

Apáczai Csere János út 12-14.

  

Nevezési határidő

  

2008. december 22.

  

További információ és nevezés

  

Tel/Fax (1) 386-6016

Mobil (20) 438-2545

e-mail info@champion-dance.hu

  

  

  

2009. január 24.

Felnőtt és Ifjúsági Standard, Junior Latin Ranglista

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Szilver TSE

Szatmári-Nagy Szilvia

  

Helyszín

  

Sághy Mihály Faipari Szakközépiskola

6640 Csongrád, Gyöngyvirág u. 18.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

Ranglista

  

  

Nevezési határidő

  

2009. január 18.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (63) 401-150

Fax (63) 401-150

Mobil (30) 965-8865

e-mail szilvertse@freemail.hu

web www.szilver.hu

Junior II

  

  

  

  

Ranglista

  

Ifjúsági

  

  

  

Ranglista

  

  

Felnőtt

  

  

  

Ranglista

  

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. február 1.

Hajdú Kupa 2009

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Salome TSE

Szarvas Tibor

  

Helyszín

  

Bocskai István Általános Iskola Sportcsarnoka

Hajdúböszörmény, Bocskai tér 11.

Gyerek I

S-L

  

  

  

  

  

Gyerek II

S-L

S-L

  

  

  

  

Junior I

S-L

S-L

  

  

  

Ranglista

  

Nevezési határidő

  

2009. január 23.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (52) 419-356

Fax (52) 419-356

Mobil (70) 508-3216

e-mail salome.tse@freemail.hu

Junior II

S-L

S-L

  

  

  

Ranglista

Ifjúsági

S-L

  

  

D C

D C Ranglista

  

Felnőtt

S-L

  

S-L

D C

D C Ranglista

  

Senior

S-L

  

S-L

  

  

  

  

  

2009. február 7-8.

Kelet-Magyarország

Területi Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Valcer TS

Bíró Csaba

  

Helyszín

  

Harangi Imre Rendezvénycsarnok

4254 Nyíradony

Milleniumi sétány 1.

Gyerek I

  

  

  

D

D

  

Gyerek II

  

  

  

D C

D C

  

Junior I

  

  

  

D C B

D C B

  

  

Nevezési határidő

  

2009. január 28.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (52) 419-113

Fax (52) 419-113

Mobil (30) 993-2739

e-mail valcer1@freemail.hu

web www.valcer.hu

Junior II

  

  

  

D C B

D C B

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B A

D C B A

  

Felnőtt

  

  

  

D C B A S

D C B A S

  

Senior

  

  

  

D C Open

D C Open

  

  

  

  

2009. február 7-8.

Nyugat-Magyarország

Területi Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Passion of Dance TSE

Feledi Ildikó

  

Helyszín

  

Urányi János Városi Sportcsarnok

8630 Balatonboglár

Gaál G. u. 58.

Gyerek I

  

  

  

D

D

  

Gyerek II

  

  

  

D C

D C

  

Junior I

  

  

  

D C B

D C B

  

  

Nevezési határidő

  

2009. február 1.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (20) 223-9515

Mobil (20) 223-9514

e-mail ildiko.feledi@citromail.hu

Junior II

  

  

  

D C B

D C B

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B A

D C B A

  

Felnőtt

  

  

  

D C B A S

D C B A S

  

Senior

  

S

L

D C Open

D C Open

  

  

  

  

2009. február 7-8.

Budapest Területi Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Modern SE

Benkő Zsófia

  

Helyszín

  

Tököl Sportcsarnok

Tököl, Aradi út 56.

Gyerek I

  

  

  

D

D

  

Gyerek II

  

  

  

D C

D C

  

Junior I

  

  

  

D C B

D C B

  

  

Nevezési határidő

  

2009. január 31.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (1) 310-1033

Fax (1) 310-1033

Mobil (30) 361-5626

e-mail zsofi.benko@freemail.hu

Junior II

  

  

  

D C B

D C B

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B A

D C B A

  

Felnőtt

  

  

  

D C B A S

D C B A S

  

Senior

  

  

  

D C Open

D C Open

  

  

2009. február 14.

Valentin Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Széchenyi István

Általános Iskola Tornaterme

3394 Egerszalók, Iskola u. 2/A

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

D C

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. február 9.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D C

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C B

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. február 15.

Klubközi Táncverseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Studio 2000 TSE

Juhász Ágnes

  

Helyszín

  

Magyarországi Németek ÁMK

6500 Baja, Duna u. 33.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

D

  

Junior I

  

  

S-L

  

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. február 10.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 995-9101

e-mail info@studio2000.hu

web www.studio2000.hu

Junior II

  

  

  

  

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

  

D

  

Felnőtt

  

  

  

D C

C B A S

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. február 21.

I. Goldance Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Goldance TSE

Kreiter Dávid

  

Helyszín

  

Gabányi László Sportcsarnok

1117 Budapest

Hauszmann Alajos utca 5.

Gyerek I

  

  

  

  

D

  

Gyerek II

  

  

  

  

D

  

Junior I

  

  

  

D

D

  

  

Nevezési határidő

  

2009. február 15.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 283-1811

Mobil (30) 340-9228

e-mail goldance@freemail.hu

web www.goldance.hu

Junior II

  

  

  

D

D

  

Ifjúsági

  

  

  

  

D C

  

Felnőtt

  

  

  

D C

D C B A

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. február 28.

Junior I D, C, B Osztályos

Országos Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Ritmo STE

Józsa János

  

Helyszín

  

GANDHI Gimnázium Sportcsarnoka

7629 Pécs

Dobó István u. 93.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

D C B

D C B

  

  

Nevezési határidő

  

2009. február 22.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (72) 215-399

Fax (72) 215-399

Mobil (30) 997-6637

e-mail jozsajanos@freemail.hu

web www.ritmoste.fw.hu

Junior II

  

  

  

  

  

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

  

Felnőtt

  

  

  

  

  

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. március 7.

II. Vác Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Bolero TSE, Budapest

Vörös Péter

  

Helyszín

  

Boronkay György Gimnázium

Vác, Németh László út 4-6.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 2.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (20) 978-9790

e-mail vorospeter@vipmail.hu

web www.bolerotse.hu

Junior II

  

  

  

  

D C B

  

Ifjúsági

  

  

  

D C

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C

D C B A

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. március 8.

Gyermek I-II D, C OB
Junior II D, C, B OB

Egyéni és Csoportos Kűr MB

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

3400 Mezőkövesd

Kavicsostó út 9.

Gyerek I

  

  

  

D

D

  

Gyerek II

  

  

  

D C

D C

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 2.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D C B

D C B

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

  

Felnőtt

  

  

  

  

  

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. március 14.

IX. Triműk Kupa

Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglistaverseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Studio 2000 TSE

Juhász Ágnes

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

6230 Soltvadkert

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

D

  

Junior I

  

  

  

D

Ranglista

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 9.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 995-9101

e-mail info@studio2000.hu

web www.studio2000.hu

Junior II

  

  

  

D

Ranglista

D

  

Ifjúsági

  

  

  

D

D C A

Ranglista

Felnőtt

  

  

  

C

D C B A

Ranglista

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. március 21.

Ifjúsági D, C, B, A Osztályos

Országos Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Pro-Art TSE

Törökgyörgy József

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

Kistelek

Kossuth utca 5-7.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 14.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (62) 258-129

Fax (62) 258-129

Mobil (30) 228-2206

e-mail tanc@pro-art.hu

Junior II

  

  

  

  

  

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B A

D C B A

  

Felnőtt

  

  

  

  

  

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. március 21.

II. Zala Open – Latin-amerikai Formációs Verseny

Latin-amerikai Formációs Táncok

Latin-amerikai Formációs Táncok - Breitensport

  

Rendező

  

Gála TE

Kuzma Péter

  

Helyszín

  

Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok

8900 Zalaegerszeg

Stadion u. 3.

  

Nevezési határidő

  

2009. február 21.

  

További információ, nevezés

  

e-mail galatarsastancklub@gmail.com

  

  

2009. március 22.

„Szabolcs” Kupa

Társastánc Verseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Szabolcs DSE

Ködöböcz Sándor

  

Helyszín

  

Bujtosi Szabadidő Csarnok

4400 Nyíregyháza

Géza u. 8-10.

Gyerek I

S-L

S-L

S-L

D

D

  

Gyerek II

S-L

S-L

S-L

D C

D C

  

Junior I

S-L

S-L

S-L

D C

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 15.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (42) 500-758

Fax (42) 500-759

Mobil (30) 625-8959

e-mail szabolcsdse@szabati.hu

web www.szabati.hu

Junior II

S-L

S-L

S-L

D C

D C

  

Ifjúsági

S-L

S-L

S-L

D C

D C

  

Felnőtt

S-L

S-L

S-L

D C

D C

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. március 28.

Standard és Latin

Formációs Magyar Bajnokság

Standard-Mix Magyar Bajnokság

Latin-Mix Magyar Bajnokság

  

Társasági Táncok Junior Latin Országos Bajnoksága

Társasági Táncok Junior  Standard Országos Bajnoksága

Társasági Táncok Felnőtt Latin Országos Bajnoksága

Társasági Táncok Felnőtt Standard Országos Bajnoksága

  

  

Rendező

  

Valcer TS

Bíró Csaba

  

Helyszín

  

Főnix Csarnok

4028 Debrecen

Kassai u. 28.

  

Nevezési határidő

  

2009. március 2.

  

További információ, nevezés

  

Tel (52) 419-113

Fax (52) 419-113

Mobil (30) 993-2739

e-mail valcer1@freemail.hu

web www.valcer.hu

  

  

  

2009. március 29.

I. Duna Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Adria Szigo KTSE

Kapronczai József

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

7700 Mohács

Sport u. 1.

Gyerek I

  

  

  

  

D

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

D

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 22.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (73) 310-473

Fax (73) 310-473

Mobil (30) 311-0171

e-mail www.kapronczai.hu

Junior II

  

  

  

D

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. április 4.

Lászlóvill Kupa

Felnőtt D, C Országos Bajnokság, Latin Rising Star

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Laguna KTSE

Szilnerné Györe Judit

  

Helyszín

  

Alba Régia Sportcsarnok

Székesfehérvár

Gáz u. 19.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 22.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (22) 339-310

Fax (22) 339-310

Mobil (20) 427-8386

e-mail lagunaktse@freemail.hu

web www.laguna.tanc-sport.hu

Junior II

  

  

  

  

  

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

  

Felnőtt

  

  

  

D C

D C

Rising Star

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. április 5.

Realdance

Klubközi Táncverseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

3390 Füzesabony

Szabadság út 33.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

D C

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. március 31.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D C

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C B

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. április 11.

I. Forma Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Forma TSE

Szabó Lászlóné

  

Helyszín

  

Dugonics András Piarista Gimnázium Sportcsarnoka

6724 Szeged, Bálint Sándor u. 14.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D C

D C

  

Junior I

  

  

  

D

D

  

  

Nevezési határidő

  

2009. április 6.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Fax (62) 424-070 107 mellék

Mobil (20) 344-5011

e-mail forma-tanc@t-online.hu    

web www.forma-tanc.hu

Junior II

  

  

  

  

D

  

Ifjúsági

  

  

  

D C

D C

  

Felnőtt

  

  

  

D C B

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. április 18.

II. Kolping Kupa

D 8 Tánc Országos Bajnokság

és klubközi verseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Nyolctánc

  

Rendező

  

Ritmo STE

Józsa János

  

Helyszín

  

Mohács Ifjúsági Centrum

7700 Mohács

Színház tér 1.

Gyerek I

  

  

  

D

D

D

Gyerek II

  

  

  

D

D

D

Junior I

  

  

  

D

D

D

  

Nevezési határidő

  

2009. április 12.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (72) 215-399

Fax (72) 215-399

Mobil (30) 997-6637

e-mail jozsajanos@freemail.hu

web www.ritmoste.fw.hu

Junior II

  

  

  

D

D C

D

Ifjúsági

  

  

  

D C

D C

D

Felnőtt

  

  

  

D C

D C B

D

Senior

  

S

L

  

  

D

  

  

  

2009. április 25.

’C’ Tíztánc Országos Bajnokság és klubközi verseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Luna KSZSE

Krath Krisztián Bence

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

2316 Tököl

Aradi út 56.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

C

Junior I

  

  

  

B

B

C

  

Nevezési határidő

  

2009. április 13.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 230-2213

e-mail lunakszse@gmail.com 

Junior II

  

  

  

B

B

C

Ifjúsági

  

  

  

B A

B A

C

Felnőtt

  

  

  

B A S

B A S

C

Senior

  

  

  

  

  

C

  

  

  

2009. április 26.

V. PIK Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Nyolctánc

  

Rendező

  

Pestszentimrei Közösségi Ház és PIK SE

Klinda Dénes

  

Helyszín

  

Pestszentimrei Sportkastély

1188 Budapest

Kisfaludy u. 33/c

Gyerek I

  

L

  

  

  

  

Gyerek II

  

L

  

  

  

  

Junior I

  

L

  

  

D

  

  

Nevezési határidő

  

2009. április 20.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (1) 294-5971

e-mail klindadenes@freemail.hu

Junior II

  

  

  

  

D C B

  

Ifjúsági

  

  

  

C

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

C

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. május 2-3.

Pontozói továbbképzés

  

2009. május 3.

MTÁSZ KÖZGYŰLÉS

Magyar Sport Háza

1146 Budapest

Istvánmezei út 1-3.

  

  

  

2009. május 9.

Pásti Dóra Emlékverseny

Felnőtt-Ifjúsági Latin és Junior Standard Ranglistaverseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

SZUSZ SE – Rimányi TS

Rimányi Judit

  

Helyszín

  

Agora – Művelődési és Sportház

9700 Szombathely

Március 15. tér 5.

Gyerek I

  

  

  

  

D

  

Gyerek II

  

  

  

  

D

  

Junior I

  

  

  

Ranglista

D

  

  

Nevezési határidő

  

2009. május 4.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (20) 987-7127

e-mail j.rimanyi@chello.hu

Junior II

  

  

  

Ranglista

D

  

Ifjúsági

  

  

  

D C

D C

Ranglista

  

Felnőtt

  

  

  

B

Ranglista

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. május 16.

Felnőtt B, A, S Osztályos Országos Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Ifjúsági Ház

Nyíri Lajos TSE

Tímár Krisztián

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

5600 Békéscsaba

Gyulai út hrsz.1385

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. május 9.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (66) 449-222

Fax (66) 449-336

e-mail tarsastanc@ifihaz.hu

web www.knernyiri.hu

Junior II

  

  

  

  

  

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

  

Felnőtt

  

  

  

B A S

B A S

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  


  

2009. május 23.

VI. Gizella Kupa

Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc,

Junior Latin Ranglistaverseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Hemo Winner VTE

Vajda Lászlóné

  

Helyszín

  

Lovassy L. Gimnázium Sportcsarnoka

8200 Veszprém, Cserhát ltp. 11.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

Ranglista

  

  

Nevezési határidő

  

2009. május 15.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 472-4347

Fax (88) 402-926

e-mail hemo_winner@invitel.hu

web www.hemowinner.hu

Junior II

  

  

  

  

Ranglista

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

Ranglista

Felnőtt

  

  

  

  

  

Ranglista

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. május 23.

V. Realdance Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Széchenyi István

Általános Iskola Tornaterme

3394 Egerszalók, Iskola u. 2/A

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

D C

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. május 18.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D C

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C B

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. május 30.

II. Goldance Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Goldance TSE

Kreiter Dávid

  

Helyszín

  

BEAC-ELTE Sporttelep

1117 Budapest

Bogdánfy Ödön u. 10.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

D

  

  

Nevezési határidő

  

2009. május 25.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 283-1811

Mobil (30) 340-9228

e-mail goldance@freemail.hu

web www.goldance.hu

Junior II

  

  

  

  

D

  

Ifjúsági

  

  

  

  

D C

  

Felnőtt

  

  

  

D C

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. június 7.

XI. Dráva Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Adria Szigo KTSE

Kapronczai József

  

Helyszín

  

Deák Ferenc Általános Iskola Sportcsarnoka

7570 Barcs, Kossuth u. 6.

Gyerek I

  

  

  

  

D

  

Gyerek II

  

  

  

  

D

  

Junior I

  

  

  

D

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. június 1.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (73) 310-473

Fax (73) 310-473

Mobil (30) 311-0171

e-mail www.kapronczai.hu

Junior II

  

  

  

D

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D C

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C B

D C B A

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. június 20.

II. AKTÍV Kupa

Utánpótlás Válogató

Országos Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

„Aktív Szülők” Alapítvány

Swing TSE

Balikó Károly

  

Helyszín

  

Művelődési és Sportház

2735 Dánszentmiklós

Dózsa György út 100.

Gyerek I

  

  

  

Válogató OB

Válogató OB

  

Gyerek II

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

Válogató OB

Válogató OB

  

  

Nevezési határidő

  

2009. június 1.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 560-0167

Mobil (20) 951-9553

e-mail swingdance@vodafone.hu

Junior II

  

  

  

  

  

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

  

Felnőtt

  

  

  

  

  

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. július 3.

III. Realdance

Nemzetközi Nyári Táncfesztivál

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

3400 Mezőkövesd

Kavicsostó u. 9.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

D

D

  

  

Nevezési határidő

  

2009. június 27.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D

D

  

Ifjúsági

  

  

  

D B A

D B A

  

Felnőtt

  

  

  

D B A S

D B A S

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. július 4.

III. Realdance

Nemzetközi Nyári Táncfesztivál

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

3400 Mezőkövesd

Kavicsostó u. 9.

Gyerek I

  

  

  

D

D

  

Gyerek II

  

  

  

C

C

  

Junior I

  

  

  

D B

D B

  

  

Nevezési határidő

  

2009. június 27.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

C

C

  

Ifjúsági

  

  

  

D B

D B

  

Felnőtt

  

  

  

C A

C A

  

Senior

  

  

  

D Open

D Open

  

  

  

  

2009. július 5.

III. Realdance

Nemzetközi Nyári Táncfesztivál

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

3400 Mezőkövesd

Kavicsostó u. 9.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

C

C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. június 27.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D B

D B

  

Ifjúsági

  

  

  

C A

C A

  

Felnőtt

  

  

  

D B

D B

  

Senior

  

  

  

C

C

  

  

  

  

2009. szeptember 12.

Felnőtt Standard, Ifjúsági és Junior Latin Magyar Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Magyar TáncSport Szakszövetség

  

Helyszín

  

  

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. szeptember 1.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (1) 460-6921

Fax (1) 460-6922

e-mail mtasz@mtasz.hu

web www.mtasz.hu

Junior II

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

Ifjúsági

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

Felnőtt

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. szeptember 26.

Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Szilver TSE

Szatmári-Nagy Szilvia

  

Helyszín

  

Dr. Papp László Városi Sportcsarnok

6600 Szentes, Jövendő u. 1.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

Ranglista

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. szeptember 10.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (63) 401-150

Fax (63) 401-150

Mobil (30) 965-8865

e-mail szilvertse@freemail.hu

web www.szilver.hu

Junior II

  

  

  

Ranglista

  

  

Ifjúsági

  

  

  

  

  

Ranglista

Felnőtt

  

  

  

  

  

Ranglista

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. szeptember 27.

VI. Realdance Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Realdance TSE

Sipos Gábor

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

3390 Füzesabony

Szabadság u. 33.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

  

Junior I

  

  

  

D C

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. szeptember 21.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 379 4237

Mobil (70) 775-4314

e-mail realdance.ts@fibermail.hu

web www.realdance.hu

Junior II

  

  

  

D C

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D C B

D C B

  

Felnőtt

  

  

  

D C B

D C B

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. október 3.

Felnőtt, Ifjúsági és Junior Tíztánc Magyar Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Magyar TáncSport Szakszövetség

  

Helyszín

  

  

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. szeptember 25.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (1) 460-6921

Fax (1) 460-6922

e-mail mtasz@mtasz.hu

web www.mtasz.hu

Junior II

  

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

Ifjúsági

  

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

Felnőtt

  

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. október 10.

I. Sopianne Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Adria-Szigo KTSE

Kapronczai József

  

Helyszín

  

Lauber Dezső Sportcsarnok

7600 Pécs

Veress E. u. 10.

Gyerek I

  

  

  

  

D

  

Gyerek II

  

  

  

  

D C

  

Junior I

  

  

  

D

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. október 4.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel /Fax(73)) 310-473

Mobil (30) 311-0171

Junior II

  

  

  

D

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D C

D C

  

Felnőtt

  

  

  

D C

D C B A

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. október 17.

VI. RexTerra Kupa

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Studio 2000 TSE

Juhász Ágnes

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

6400 Kiskunhalas

Kossuth u. 23.

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

D

  

Junior I

  

  

  

D

D C

  

  

Nevezési határidő

  

2009. október 14.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (30) 995-9101

e-mail info@studio2000.hu

web www.studio2000.hu

Junior II

  

  

  

D

D C

  

Ifjúsági

  

  

  

D

D C

  

Felnőtt

  

  

  

C

C B A S

  

Senior

  

  

  

  

  

  

  

  

  

2009. október 24.

Felnőtt Latin, Ifjúsági és Junior Standard Magyar Bajnokság

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Magyar TáncSport Szakszövetség

  

Helyszín

  

  

Gyerek I

  

  

  

  

  

  

Gyerek II

  

  

  

  

  

  

Junior I

  

  

  

  

  

  

  

Nevezési határidő

  

2009. október 10.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (1) 460-6921

Fax (1) 460-6922

e-mail mtasz@mtasz.hu

web www.mtasz.hu

Junior II

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

  

Ifjúsági

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

  

Felnőtt

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

Senior

  

  

  

  

Magyar Bajnokság

  

  

  

2009. november 14.

Klubközi verseny

Korosztály

H-B

H-E

H-A

Standard

Latin

Tíztánc

  

Rendező

  

Luna KSZSE

Krath Krisztián Bence

  

Helyszín

  

Városi Sportcsarnok

2316 Tököl

Aradi út 56.

Gyerek I

  

  

  

D

D

  

Gyerek II

  

  

  

D

D

C

Junior I

  

  

  

D

D

C

  

Nevezési határidő

  

2009. november 5.

www.mtasz.hu

  

További információ

  

Tel (70) 230-2213

e-mail lunakszse@gmail.com 

Junior II

  

  

  

D

D

C

Ifjúsági

  

  

  

D

D